www.mardinnethaber.com
Basınspor, Emniyetspor karşılaşması gollü bitti
10.04.2019 00:00 Mardin Nethaber

 

 

Basınspor deplasmanda karlıştığı final maçında Emniyetspor'a 6-9 yenildi. Gollü biten karşılaşmada 15 gol atıldı.

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında Mardin İl Emniyet Müdürlüğü yöneticileri ile Mardin'de görev yapan Ulusal ve Yerel Medya temsilcileri arasında halı saha maçı düzenlendi.

Emniyet halı sahada oynan maçta Basınspor ile Emniyetspor takımları karşı karşıya geldi. Yapılan karşılaşmada dostluk kazandı. Maçın sonunda gülen taraf Basınspor olurken, kazanan taraf ise Emniyetspor oldu.

Deplasmanda Emniyetspor ile karşı karşıya gelen Basınspor, yeni transfeleri olan Tayfun ve Osman attıkları gollerle göz doldurdu. Maçın ilk dakikalarında Basınspor'un file bekçiliğini yapan efsane sporcu Adnan Avuka'nın özverili mücadelesine rağmen atılan gollere engel olamadı. Bunu fırsata çeviren Emniyetspor birinci yarıyı galip bitirdi. İkinci yarıda her ne kadar Basınspor kalesini Vehbi koruduysada kazanan takım Emniyetspor oldu.

Emniyetspor'un kaptanlığını Emniyet Müdür Yardımcısı Cihan Karabıçak yaparken, Basınspor’un kaptanlığını ise Anadolu Ajansı Mardin Temsilcisi İbrahim Halil Sincar yaptı. Maça hızlı başlayan Basınspor, ikinci yarıda farkı açmayı başarsada Emniyetspor'un maçı farklı kapatmasına engel olamadı.

Maçın sonunda İl Emniyet Müdürü Hasan Onar yaptığı açıklamada, "Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz bu halısaha maçında birlik ve beraberliğimizin artmasına, dostluğumuzun pekişmesine neden oldu. Her iki takımıda tebrik ediyorum. Kazanan dostluk oldu" dedi.

10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen bu maçın geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden eski Mardin İl Emniyet Müdürü Lütfullah Uğur Pekcan anısına oynandı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Spor
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com