www.mardinnethaber.com
Başkan adayı Veysi Şahin Oyunu kullandı
31.03.2019 18:29 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Midyat İlçe Belediye Başkan adayı Veysi Şahin eşiyle birlikte geldiği Midyat Cumhuriyet Ortokulunda oyunu kullandı.

Ak Parti Midyat İlçe Başkanı Melih Güneştan'ın da kedisine eşlik ettiği Belediye Başkan adayı Şahin, oyunu kullandıktan sonra yaptığı açıklamada seçimlerin İlimiz, İlçelerimiz, Ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum dedi.

Vatandaşın sandığa gitmesinin demokrasinin bir güzelliği olduğunu ifade eden Şahin, "Öncelikle bugün yapılan seçimlerin Midyatımıza, Mardinimize ve Türkiye’mize hayırlar getirmesini diliyorum. Seçim çalışmalarına teşkilatımızla birlikte çok heyecanlı ve hararetli başladık. Mahalle mahalle, sokak sokak ve ev ev dolaşarak partimizi ve kendimizi anlattık Bundan sonra takdir milletindir. Ayrıca sandık başında görev alan tüm kardeşlerime de yürekten teşekkür ediyorum. Allah her birimize kolaylıklar versin. Bu seçim ülkemize, İslam Coğrafyasına güzellikler getirsin. Bu seçim her ne kadar yerel seçim gibi gözükse de dostlarımızın ve düşmanlarımızın gözü üzerimizde. Mart Ayı aynı zamanda baharında müjdecisi. İnşallah bu seçimlerde, ülkemizde ki bahar havasının müjdecisi olur" diye konuştu.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com