www.mardinnethaber.com
Belediye Başkan adayı Vejdi Kahraman oyunu kullandı
31.03.2019 17:10 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Vejdi Kahraman, AK Ziyaret İlkokulunda oyunu kullandı.

Kızıltepe'nin Ak Ziyaret mahallesinde bulunan AK Ziyaret İlkokuluna eşi Fatma Kahraman ile birlikte gelen Ak Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kahraman, sandık görevlileri ve vatandaşlarla selamlaştıktan sonra oyunu kullandı.

Bugün demokrasimiz açısından güzel bir gün olduğunu söyleyen Kahraman, "3 aylık uzun bir seçim maratonunun ardından eşimle birlikte bugün vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Bu seçimin Ülkemiz için, Milletimiz için, Şehirlerimiz için, ve 10 İlçe Belediyemiz için hayırlı olsun" dedİ.

Bu gün gerçekleşecek olan seçimlerin bir demokrasi şöleni olduğunu belirten Kahraman, "Bütün Siyasi Partilerin Başkan adayları yoğun ve hummalı bir çalışmanın ardından bugüne hazırlandılar. Ocak ayında adaylığımızın açıklanması ile birlikte sahaya indik. Seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık. Derdimizi, heyecanımızı, yapacaklarımızı anlattık. Bu akşam sandıktan çıkan irade milletin iradesidir ve buna da saygı duymak lazımdır. Seçimlerimiz güzel bir havada güzel bir ortamda geçekleşiyor. Verdiğimiz sözler var, hazırladığımız projelerle birlikte Mardin için yapacağımız çok işler var. Onların hepsini yerine getirmek için çalışacağız” diye konuştu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com