www.mardinnethaber.com
Başkan Adayı Tutaşı oyunu kullandı
31.03.2019 16:20 Mardin Nethaber

 

AK Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Tutaşı ve eşi Serpil Tutaşı ile birlikte geldikleri Selahaddin-i Eyyubi İlkokulu'nda oylarını kullandılar.

Sabahın erken saatlerinde eşi Serpil Tutaşı ile birlikte geldikleri Selahaddin-i Eyyubi İlkokulu'nda oyunu kullanan AK Parti Atuklu Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Tutaşı, bugün Türkiye'nin genelinde yapılacak olan seçimlerin ülkemize, milletimize ve Mardin halkına hayırlar getirmesini diledi.

Sabah saat 09:00'da Selahaddin-i Eyyubi ilkokulu'na gelen AK Parti Atuklu Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Tutaşı, bina ve sandık görevlileriyle selamlaştıktan sonra oyunu kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra birlik ve beraberlik mesajlarını veren Tutaşı, "Çok yoğun bir seçim çalışmasının ardından bugün de sandık başına gelerek oyumuzu kullandık. Seçim çalışmaları kapsamında sıkılmadık el, çalmadık kapı ve kucaklamadığımız vatandaşımız kalmadığına inanıyorum. Seçim çalışmaları boyunca bizleri güler yüzle karşılayan, evlerinde ve iş yerlerinde bizleri en güzel şekilde samimi duygularla ağırlayan Artuklulu hemşehrilerime gösterdikleri yakın ilgiden dolayı can-ı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

Tutaşı, "Bugün yapılacak olan oy kullanma işleminde vatandaşların sağ duyusuna inancım tamdır. Tek temennim seçimlerin kazasız belasız ve huzurlu bir ortamda gerçekleşmesini diliyorum. Seçimlerin Ülkemize, Milletimize ve Mardinimize güzellikler getirmesini temenni ederken, çıkacak olan sonuçların hayırlara vesile olsun istiyorum" temennisinde bulundu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com