www.mardinnethaber.com
Midyat Halkından Veysi Şahin'e Büyük Destek
26.03.2019 22:05 Mardin Nethaber

 

 

 

 

Ak Parti Midyat İlçe Belediye Başkan adayı Veysi Şahin'in katılımıyla gerçekleşen gövde yürüyüşüne yaklaşık 5 bin kişi katıldı.

Beldelerden gelen partililerinde destek verdiği yürüyüş Köşk Meydanından başlayarak, Ak Parti İlçe Başkanlığı önüne kadar sürdü.

Yaklaşık 5 bin kişinin toplandığı Köşk Meydanından hareketle Ak Parti İlçe Başkanlığına doğru başlayan yürüyüşe kadın, çocuk, yaşlı herkes tek yürek olarak ellerinde bayraklarla yürüyüşe katıldı. Yürüyüşe güzergah boyunca bulunan esnaflar da İlçe Belediye Başkan adayı Veysi Şahin'i ve partilileri alkışlayarak destek verdi.

2 km'lik yolu partililerle yürüyen Belediye Başkan adayı Veysi Şahin'i ilçenin 6 beldesinden gelen vatandaşlarda yalnız bırakmadı. İlginç görüntülerin yaşandığı yürüyüşte vatandaşlar balkonlardan bayrak sallayarak destek verdi.

Ak Parti İlçe Başkanlığı önünde son bulan yürüyüşün ardından partililere hitap eden Şahin, ilçenin 6 beldesinden gelen partililere teşekkür ederek, bu teveccühe layık olacağını söyledi.

Başkan Adayı Şahin “Bugün burada beni yalnız bırakmayan destek veren dava arkadaşlarıma ve partili dostlarıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Midyat halkından aldığım destekle bu yola baş koydum. Onlar bana inandılar bende bu inanca hizmetlerimle layık olmaya çalışacağım. İlçemizin eksiklerini biliyorum. Ekibimle birlikte bu eksikleri tesbit ederek, 1 Nisan sabahı inşallah bu eksikliklerin muhatabı ben olacağım. Midyat'lı kardeşlerim bugün kü yürüyüşe gösterdikleri ilgi ile bir daha bana olan güven ve inançlarını kanıtladılar. Buna layık olacağımdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.

Konuşmasının devamında Şahin, Yürüyüşümüz boyunca bizi yalnız bırakmayan, destekleyen esnafımıza ve hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bu ilgi ve alakaya karşılık olarak Midyat'a ve Midyat halkına hizmetlerin en iyisini yapmak boynumuzun borcu olsun. Göreve geldiğim takdirde kapılarım her zaman ardına kadar açık olacak ve ilçemizi en iyi şekilde sizinle birlikte yöneteceğiz. Projelerimizi yine sizin desteğinizle hayata geçireceğiz. Bunun için azami gayret sarf edeceğim. Destelerinden dolayı her kese teşekkür ediyorum” dedi

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com