www.mardinnethaber.com
Saadet Partisinden Gazetemize ziyaret
18.03.2019 20:54 Mardin Nethaber

 

Saadet Partisi Mardin İl Teşkilatıından bir heyet, seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti.

Saadet Partisi İl heyetini kapıda karşılayan gazetemizin imtiyaz sahibi Veysi Erka, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Sohbet ortamında gerçekleşen nezaket ziyaretinde Saadet Partisi Hanım Kolları İl Başkanı Halime Dabakkoğlu, Anadolu Gençlik Derneği Hanım Kolları Başkanı Fatma Zehra Çaktır, Teşkilat Mensubu Nihal Gül, Meclis Üyesi Adayı ve Artuklu İlçe Başkanı Basri Durmaz hazır bulundu.

Heyet adına söz alan meclis üyesi adayı ve Saadet Partisi Artuklu İlçe Başkanı Basri Durmaz, gazetemizin imtiyaz sahibi Veysi Erkar ile görüşerek, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel yönetimler seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Fahri Erkar'ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Durmaz, Saadet Partisi'nin ne Mardin'de ne de başka yerde hiç bir partiyle ittifak halinde olmadığını belirterek, “Böyle bir ittifakımız olsaydı bu gün Türkiye’nin bin 389 yerinde aday göstererek seçime girmezdik” dedi.

Saadet Partisi olarak Türkiye’nin her yerinde harıl harıl çalıştıklarını belirten Durmaz, “31 Mart yerel seçimlerine teşkilat olarak Mardin’de sahadayız ve yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz, vatandaşlarımıza nasıl bir yerel yönetim kurmak istediğimizi anlatıyoruz. İlimizdeki bölgemizdeki sorunları ve çözümlerini biliyoruz, bunun için yola çıktık. Siyasi bir parti olarak bu şehrin bu ülkenin yönetiminde yer almak istiyoruz. Bu nedenle ülke genelinde seçimlere kendi adaylarımızla çıkan tek partiyiz.” şeklinde konuştu.

Gerçekleşen ziyaret iyi dilek ve temennilerin ardından son buldu.

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com