www.mardinnethaber.com
Merkez Mahallelerde taziye evleri yapılıyor
13.03.2019 11:25 Mardin Nethaber

 

 

     İlçe merkezinde taziye evi olmayan mahalle bırakmayan Kızıltepe Belediyesi, çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

    Kızıltepe Belediyesi; İpek, Atatürk, Ersoylu ve Fırat Mahallelerinde yapımına başladığı taziye evlerini kısa sürede bitirerek vatandaşların hizmetine sundu. Vatandaşların taziyelerini daha rahat bir yerde geçirmeleri adına yapılan taziye evlerinden vatandaşlar da memnun.
Ayrıca Yenikent ve Mezopotamya Mahallelerindeki taziye evlerinin yapım çalışmaları devam ederken, ihale aşaması sona eren Cumhuriyet ve Bahçelievler Mahallelerinde de taziye evi yapımına başlanacak.Yenikent ve Mezopotamya Mahallelerindeki taziye evi hem cami hem de taziye evi olarak kullanılabilecek.
Merkez mahallelerimizde taziye evi olmayan mahallemiz kalmadı diyen Kaymakam-Belediye Başkan Vekili Mehmet YÜZER:“Her mahallemize bir taziye evi kazandırdık. Bazı mahallelerimizde taziye evlerimizin yapımı devam ederken, bazı mahallelerimizde de taziye evlerimizin yapımını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.” Dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com