www.mardinnethaber.com
Taksi ile tır çarpıştı maddi zarar var
06.03.2019 23:47 Mardin Nethaber

 

Mardin'de taksi ile TIR'ın çarpışması sonucunda can kaybı olmazken maddi zarar meydana geldi.

Merkez Artuklu ilçesi Vali Ozan caddesi güzergahında meydana gelen kazada can kaybı olmazken maddi zarar meydana geldi.

Vali Ozan caddesi güzergahı battı-çıktı civarında meydana gelen kazanın dikkatsizlik sonucu meydana geldiği kaydedildi. Yoğun tırafik akışı sırasında meydana gelen kazada facianın eşiğinden dönüldü.

Edinilen bilgiye göre, çimento fabrikası istikametinden gelen 47 DA 352 plakalı TIR, trafiğin yoğunluğundan dolayı önünde seyreden 34 KR 7520 plakalı otomobile arkadan çarptı. Otomobilin seyir halindeyken hatalı sollamaya çıktığı ifade edilirken her iki araçtada maddi zarar oluştuğu belirtildi.

Kaza sonrası Vali Ozan caddesinin sol şeridi bir süreliğine araç trafiğine kapandı. Vatandaşlar ise burada çevre yolunun olmaması bu gibi kazalar meydana geliyor. Bu devasa araçlardan kurtulmamız için acilen çevre yolunun bu şehre kazandırılmasını istiyoruz. Bu büyük araçlar hem trafiğ tıkıyor hemde bu gibi kazalara davetiye çıkarıyor. Bunlar olamasaydı belkide bu gibi kazalar meydana gelmezdi diye şikayette bulundu.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com