www.mardinnethaber.com
“Ak Parti belediyecilik anlayışını tüm Mardin’e yaşatmak istiyoruz”
21.02.2019 13:23 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “ 31 Mart Mahalli Yerel Seçimleri’ne kadar inşallah tüm ilçelerimizi kırsal mahalleleriyle birlikte ziyaret ederek gönül bağımızı kuvvetlendireceğiz”.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, AK Parti Kızıltepe İlçe Belediye Başkan Adayı Şükrü Cevheroğlu, AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Mehmet Aydın Yücedağ ve partililer eşliğinde, Kızıltepe İlçesi’ne bağlı Yüksektepe, Yurteri, Uzunkaya, Dilek, Hacıyusuf, Gürmeşe kırsal mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti’nin yaptığı ve yapacağı tüm hizmetleri vatandaşlarımıza aktarmak için Mardin’in her yerine ulaşacaklarını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti olarak 31 Mart Yerel Seçimleri’ne tüm gücümüzle hazırlanarak, AK Parti belediyeciliğini tüm Mardin halkına yaşatmak istiyoruz. Bizler halkımızın çıkarları için zaman mefumu gözetmeksizin gece-gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bölgemizin, özellikle bazı kırsal kesimler neredeyse hiçbir hizmetle tanışmayarak birçok yenilikten mahrum bırakıldı. Geçmişte yaşanan olumsuz hava nedeniyle birçok mahallemiz tedirginlik içerisindeydi.

Vatandaşımız yarını göremeyecek kadar sıkıntılarla doluydu. İşte tüm bunları bertaraf eden AK Parti hükümetleri inşallah kırsalda yaşayan vatandaşımızın da desteğiyle kırsal mahallelerimiz hak ettiği hizmeti, icraatı artık alacak”.
İl Başkanı Faruk Kılıç, “Biz yolu ve alt yapısı yapılmayan, taziye evi olmayan, çocuk oyun alanları bulunmayan, gençlerimizin vakit geçirebilecekleri sosyal alanlardan mahrum bırakılan hiçbir mahallemizin olmasını istemiyoruz. Çünkü günümüz koşulları daha çok hizmet, daha çok olanak gerektiriyor. Gençlerimizin başarısı için, daha olumlu koşullarda yaşam alanları oluşturmak için, analarımızın artık üzülmemesi, çocuklarımızın kayıp gitmemesi için AK Parti olarak buradayız. Dün olduğu gibi bugünde yaşanabilecek her olumsuzluğa karşı halkımızın tarafında, onların yanında olmaya devam edeceğiz. Gezdiğimiz kırsal mahallelerin tamamında büyük bir teveccüh görüyoruz. Adaylarımız ve heyetimiz büyük bir heyecanla karşılanıyor. İnşallah bu teveccüh 31 Mart’ta sandıklara da yansıyacaktır”.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com