www.mardinnethaber.com
AK Kadınlardan Birliktelik Vurgusu
06.02.2019 11:22 Mardin Nethaber

 

 

    AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Vejdi Kahraman’ın annesinin de hazır bulunduğu, AK Parti Belediye Başkan Adayları eşleri ve AK Parti Kadın Kolları Teşkilatları tanışma ve istişare toplantısında bir araya geldiler.

   Gönül bağını öncelikle kendi aralarında sağlamaları gerektiğini dile getiren AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, “AK Parti gönlü geniş ve gönül bağları kuvvetli tek partidir. Bizler kadın kolları teşkilatı olarak gönül bağımızı güçlendirmek ve mesajımızı tüm Türkiye’ye yaymak için bir araya geldik. Büyükşehir Belediye Başkanımızın eşi ve İl Başkanımızın eşinin de aramızda olduğu ve tüm adaylarımızın eşlerinin bulunduğu böylesine güzel bir buluşmada çıkacak tek sonuç kardeşliktir, gönül bağıdır”.
Hakimoğlu, “31 Mart seçimlerine gönül belediyeciliği adı altında çalışmalarımızı başlattık. İnşallah büyük katkılarının olacağını düşündüğümüz adaylarımızın eşlerini de müdahil ederek 31 Mart seçim çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Parti daima vatandaşının yanında yer alarak yol aldı. Din, dil, köken ayırımı yapmadan ülkemizin her bölgesine kucak açtı. Kadınlarımız en temel haklarını AK Parti zamanında aldı. Değer verme konusunda, yönetimlerde ve karar alma mercilerinin büyük çoğunluğunda kadınlarımız temel taş konumundalar. Kadınların siyasetteki rolü AK Parti zamanında en yüksek orana ulaştı. İnşallah tüm bu olumlu icraatların sonucu olarak AK Kadınlar olarak 31 Mart seçimleri için durmadan çalışacağız”.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com