www.mardinnethaber.com
Mardin emniyetinden onurlu davranış
05.02.2019 21:31 Mardin Nethaber

 

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü teşkilatı dokuzuncu defa Türk Kızılayı’na kan ve kök hücre bağışında bulundu.

Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yapılan kan ve kök hücre bağışına Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, daire amirleri ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü ile Mardin Kızılayı paydaşlığında düzenlenen kan bağışı kampanyasına yaklaşık 2 bin 500 emniyet personeli Kızılay’a kan ve kök hücre bağışında bulundu.

Düzenlenen Kan bağışı programında konuşan Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, kan vermenin önemine değinerek, “Bu memlekette vatan için can veren yiğitler var. Bizde kanımızı vererek destek olmaya gayret ediyoruz. Kan, zengin fakir herkesin sahip olduğu büyük bir servetir. İnsanoğlu vücüdunda taşıdığı ve sadaka olarak verecebileceği en güzel hazinedir. Düzenlediğimiz kan bağışı kampanyası emniyet teşkilatımızdan büyük ilgi gördü. Kampanyaya gösterdikleri ilgiden dolayı emniyet mensuplarımı kutluyorum” dedi.

Kızılay formunu bizzat emniyet personeline veren Onar, Polisin görevi sadece vatandaşın huzur ve güvenliğini sağlamaktan ibaret olmadığını belirterek, bunun yanında binlerce hayata bir damla kan ile umut ve hayat kaynağı olabileceğini ifade etti.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com