www.mardinnethaber.com
Ak Parti Mardin İl Teşkilatı Belli Oldu
15.01.2019 22:53 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin İl Başkanlığında yapılan toplantının ardından Ak Parti Mardin İl teşkilatı belli oldu.

Ak Parti Mardin İl Başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı. Ak Parti Mardin İl Başkan Faruk Kılıç başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında İl Yürütme Kurulu'nda görev dağılımı şöyle oluştu:

Siyasi Hukuk İşleri Başkanı Vahap Alma, Teşkilat Başkanı Önder Duyan, Seçim işleri Başkanı Çelebi Araz, Tanıtım ve Medya Başkanı Beşir Güneş, Dış ilişkiler Başkanı Erdinç Çeçen, Sosyal Politikalar Başkanı Selahattin Kurutkan, Yerel Yönetimler Başkanı Şeyhmus Akbacı, Ekonomi İşler Başkanı Mehmet Kaya, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Nezir Yıldız, Mali ve İdari İşler Başkanı Behzet Demirkol, AR-GE Başkanı Yaser Akdağ, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Nezir Yıdız, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Şifa Şinego, İnsan Hakları Başkanı Mahir Karaboğa olurken İl Sekreteri de Lokman Karaman oldu.

Ak Parti Mardin İl Başkan Faruk Kılıç, toplantının ardından teşkilatta görev alan isimlere başarılar dileyerek, "Yürütme Kurulumuz partimize ve memleketimize hayırlı olsun. Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için hep birlikte el ele verip canla başla çalışacağız. 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için büyük azimle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com