www.mardinnethaber.com
Ak Partili Adaylar için nefesler tutuldu
11.01.2019 23:46 Mardin Nethaber

 

31 Mart'a yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimin'de Mardin ilçelerinde Ak Parti'den gösterilecek olan belediye başkan adaylarının açıklanmasına saatler kaldı.

Günlerdir Mardin İlçelerine Ak Parti'den kimin aday olacağı merak konusu olurken, Ak parti Mardin İl Başkanlığından bir açıklama yapılarak, adayların 12 Ocak Cumartesi günü saat 14.00'da Mardin Yay Grand Otelde yapılacağı ifade edildi.

AK Parti Genel Merkez Medya Tanıtımdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın katılımıyla gerçekleşecek olan Belediye Başkan adayları tanıtım toplantısının tüm hazırlıkları tamamlandı.

Yapılacak olan aday tanıtım toplantısına Ak Partiye gönül vermiş partililerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Adayların kimin olacağı konusunda nefesler tutulurken, sosyal medyada yapılan yanlış paylaşımların kafa karışıklığına sebebiyet verdiği belirtildi.

Dün itibariyle Ak Parti Genel Merkez'de bulunan tüm belediye başkan aday adaylarının seçim bölgelerine gelerek, adayın kimin olacağı konusunda herkesin Genel Merkez tarafından gelecek olan habere kilitlendiği belirtildi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com