www.mardinnethaber.com
Yaman’dan Gazetecilere teşekkür
11.01.2019 13:15 Mardin Nethaber

 

 

Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Güzel ve huzurlu günlerine doğru giden Mardin’e verdiğiniz katkı ve destekten dolayı gazeteci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

    Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” kapsamında şehirde görev yapan gazeteciler ile bir araya geldi. Bir otelde düzenlenen buluşmaya Başkan V. Mustafa Yaman, yerel ve ulusal basında çalışan gazeteciler katıldı.
Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “ Güzel ve huzurlu günlerine doğru giden Mardin’e verdiğiniz katkı ve destekten dolayı gazeteci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
“Zor bir mesleği ifa ediyorsunuz”
Gazeteciliği mesai mefhumu olmadan stresli bir meslek olduğunu vurgulayan Yaman, “Gazetecilik zor bir meslek grubu. Mesai mefhumu olmadan hem stres hem zor şartlarda bir kamu görevi ifa ediyorsunuz. Bu nedenle bu sektörde çalışan, emek veren, gayret gösteren bir sürü arka-daşımız ve dostumuz, çok kısa sürede toplumu bilgilendirilmek üzere haber yapıyorlar” dedi.
“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum”
Çalışma şartlarının iyi olması dileğinden bulu-nan Yaman, şöyle devam etti: “inşallah daha iyi şartlarda çalışırlar. Daha kolay şartlarda çalışırlar. Ama çalışan gazeteciler biliyor ki bu meslek kolay değil. Hem kamu hizmeti yapacaksınız hem taraf-sız ve objektif olacaksı-nız. Hem de çok kısa sürede vatandaşa bilgi paylaşımında buluna-caksınız. Bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com