www.mardinnethaber.com
Gazetemize yoğun ziyaretler
10.01.2019 16:30 Mardin Nethaber

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Emekli Memur-Sen Mardin İl Başkanı ,Salih Çalhan, gazetemizi ziyaret etti.

 Çalhan’ı kapıda karşılayan gazetemizin yazı işleri müdürü Fahri Erkar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette gazetemizin yazarlarından Kızılay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu ile emekli öğretmen Beşir Yersel hazır bulundu.

İyi dilek ve temennilerin ardından konuşan Emekli Memur-Sen Mardin İl Başkanı  Salih Çalhan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde yıllardır Mardin’de ilkeli ve tarafsız haberciliğiyle bizleri aydınlatan Kır’atım Gazetesinin çalışanlarıyla birlikte olmak istedim. Yerelde basın mensupları bu görevi yaparken ne kadar sıkıntı çektiklerini biliyoruz. Sizlerin her zaman yanınızdayız. Bundan sonraki çalışmalarımızda da hep birlikte olmayı arzu ediyoruz. Şükürler olsun ilimiz artık belirli bir noktaya geldi. Bunda elbette ki siz değerli basın mensuplarının büyük katkısı vardır. Şundan da emin olunuz ki; sizlerle oluşan gönül bağımız, yalnızca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde değil, yılın her gününde devam edecektir.” dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com