www.mardinnethaber.com
İNÇEV-DER’den Gazetemize ziyaret
10.01.2019 15:02 Mardin Nethaber

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İnsan ve Çevreyi Koruma Derneği Başkanı Ramazan Uçar Gazetemizi ziyaret etti.

İnsan ve Çevreyi Koruma Derneği Başkanı Ramazan Uçar’ı gazetemiz imtiyaz sahibi Veysi Erkar ile gazetemizin yazarlarından Mustafa Erkar tarafından kapıda karşılanı.

49 yıldır ilkeli haberleriyle Mardin’e ışık tutan Kır’atım Gazetesi’nin çalışanlarını ve imtiyaz sahibi Veysi Erkar’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü  kutlayan Uçar: “Bütün yaşanan olumsuzluklara rağmen mesleğinin hakkını vererek çalışan siz kıymetli basın mensuplarına bu anlamlı günde iyi dileklerimi ifade etmek istiyorum. Özgür, bağımsız ve basın ilkeleri çerçevesinde zaman ve mekân tanımaksızın son derece güç koşullarda ve fedakârca görev yapan siz değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.” dedi.

Akabinde Uçar, İslâm dünyasının en saygın âlimlerinden biri kabul edilen Mısırlı âlim Prof. Dr. Yusuf el-Karadâvî’nin ayet ve hadis ışığında İslam'da çevre bilincini anlatan kitabı hediye etti.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Veysi Erkar’da ise bu nazik ziyaretlerinden dolayı İnsan ve Çevreyi Koruma Derneği Başkanı Ramazan Uçar’a teşekkür etti.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com