www.mardinnethaber.com
Demirkaya’dan, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” mesajı
10.01.2019 13:26 Mardin Nethaber

 

 

        AK Parti Mardin Milletvekili ve Çevre Komisyonu Üyesi Cengiz Demirkaya, 10 Ocak Çalışan Gazete-ciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Demirkaya mesajında; basın özgürlüğünün ve ifade hürriyetinin korunması ve geliştirilmesinin, demokratik toplum düzeninin en önemli özelliklerinden biri olduğunu kaydetti.
Demirkaya; ayrıca Türkiye’de çalışan ulusal ve yerel basının büyük özveri, gayret ve emek sarf ederek doğru, tarafsız, ilkeli, objektif ve sorumlu gazetecilik anlayışı çerçevesinde topluma hizmet ettiğini belirtti.
Milletvekili Demirkaya,“Çeşitli zorluklar içinde, toplumun bilgilendiril-mesi ülke yararına yönlendirilmesi ve aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirmekte olan değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, yerel ve ulusal basında görev yapan tüm basın camiasına başarılar diliyorum.”dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com