www.mardinnethaber.com
Bağış’a tebrik ziyaretleri devam ediyor
28.12.2018 13:34 Mardin Nethaber

 

AK Parti Artuklu İlçe Başkanlığı görevine atanan Serdal Bağış’a partililer ve sevenleri tarafından tebrik ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

Bu ziyaretler kapsamında Mardin Belediyesi meclis üyeliği döneminde birlikte görev aldığı  Mardin eski Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu ile dönemin meclis üyeleri Başkan Serdal Bağış’ı makamında ziyaret ederek, seçildiği yeni görevinden dolayı tebrik ettiler.

Bu anlamlı ve önemli ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bağış, bana tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğini belirterek, herkese eşit mesafede olacağını söyledi.

Bu görev süresince kucaklayıcı bir yol izleyeceğini ifade eden Bağış, “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde bizlere sizlere büyük görevler düşüyor. Çok çalışmamız lazım. Kapımız her zaman vatandaşlarımıza açık olacak. Onların dertleriyle hemhal olmak elbette bizim görevimiz. Önemli bir seçimin arifesinde partimin saflarında yeniden aktif bir görev üstlenmiş olmam beni çok heyecanlandırdı. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Mardin eski Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu ile dönemin meclis üyeleri ise Bağış’a bu yolda yalnız olmadığını aktararak, her alanda ve her koşulda ona yardımcı olacaklarını ifade ettiler.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com