www.mardinnethaber.com
Beşiktaş şehitleri anıldı
11.12.2018 12:54 Mardin Nethaber

 

 

                Beşiktaş Kulübü, 10 Aralık 2016’da Vodafone Park yakınlarında yaşanan hain saldırının ikinci yılında düzenlenen anma töreninde birçok sporcusu ve yöneticileriyle birlikte yer aldı. İkinci Başkan Serdal Adalı, "Allah bir daha ülkemize böyle bir acı yaşatmasın" dedi.
Vodafone Park'ta 10 Aralık 2016'da yaşanan bombalı terör saldırısının ikinci yılında şehitler unutulmadı.
39 polis ve 7 sivilin şehit olduğu saldırının ikinci yılında düzenlenen anma törenine Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı

              Serdal Adalı, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yanı sıra A Takım Kaptanları Tolga Zengin, Oğuzhan Özyakup ve Necip Uysal'la birlikte Beşiktaş RMK Marine Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncuları, Beşiktaş Erkek Voleybol Takımı oyuncuları, Beşiktaş Erkek ve Kadın Basketbol Altyapı oyuncuları, sivil toplum örgütleri ve emniyet mensupları katıldı. Törende Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan da yer aldı. Beşiktaşlı yöneticiler ve futbolcular, stadın yanında bulunan şehitler anıtına çelenk bıraktı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Kuran-ı Kerim okunmasıyla tören devam etti. Vodafone Park'ın müze girişinde ise Beşiktaş Kulübü tarafından, şehitlerin hayrına lokma dağıtıldı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Spor
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com