www.mardinnethaber.com
Faruk Kılıç’a ziyaretçi akını
30.11.2018 12:10 Mardin Nethaber

 

 

         Geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’den mazbatasını alarak AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevini devralan Faruk Kılıç yedi’den yetmiş’e her kesim tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı.

 

         Siyasi yaşamı boyunca toplum nezdinde kabul görmüş siyasetçilerin başında gelen Faruk Kılıç’ı tebrik etmek ve hayır dualarında bulunmak amacıyla her kesimden Ak Parti Mardin İl Başkanlığı’na akın akın tebrik ziyaretleri geliyor.
AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı döneminde ve ondan sonraki siyasi çizgisinde bile kişiliğine, çalışkanlığına ve dik duruşuna zeval verecek herhangi bir argümanın içerisinde bulunmaması onun toplumun gönlünden tam puan almasına vesile oldu.
Muhtarlardan köylülerimize, kamu kurum ve kuruluş amirlerinden memurlarına, öğretmeninden öğrencisine, işçisinden, amelesine, fakirinden zenginine kadar, memleketimizin en ücra köşesinde yaşayan insanımızdan her alandan kişiler tarafından AK Parti Mardin İl Başkanlığı’na gelen ziyaretçiler İl Başkanı Faruk Kılıç’a hayırlı olsun tebriklerini iletiyorlar.

         Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkeyi ateşin ortasından alıp kurtardığını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Bizler hiçbir zaman Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayarak, o zor ve sıkıntılı dönemlerin tamamında yanında yer almaya çalıştık. Halkına hizmet aşkıyla susamış liderimizin arkasında durmadan yol kat ettik. Davamızdan asla taviz vermedik. Halkımız neyi ne şekilde istiyorsa ona göre yolumuzu tayin edeceğiz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da Mardin için, vatandaşımız için tüm varlığımızı ortaya koyarak sahalarda olacağız”.
İl Başkanı Kılıç, “Önümüzde meşakkatli ve yoğun bir süreç bizleri bekliyor. Ülkemiz ve Mardin için çok önemli olan mahalli seçimlere girmeden önce tüm çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmemiz gerekiyor. Mardin Büyükşehir Belediyesi ve diğer tüm ilçelerimizi AK Parti belediyecilik anlayışıyla mutlaka bir araya getirmemiz gerekiyor. Bu konuda asla taviz vermeden çalışmalarımızı tüm teşkilatlarımızla beraber aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz.

         

          Çalışmalarımızı kardeşlik duygularıyla, kimseyi kırmadan gönlüne, yüreğine dokunarak yapacağız. Sokak sokak, kapı kapı dolaşarak en ufak bir rehavete kapılmayacağız. Din, dil, ırk ve köken ayırımı yapmadan Mardin'in her metrekaresine ulaşmayı kendimize şiar edineceğiz. İnanıyorum ki halkımız da bizlere gereken desteği, dün olduğu gibi bugünde verecektir”.
Adaylık sürecinin devam ettiğini belirten İl Başkanı Faruk Kılıç, “Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız ve İlçe belediye adaylarımız kimler olursa olsun bizler asla kendi aramızda tefrikaya düşmeden AK Parti’nin seçimlerden zaferle çıkması için emek harcaya-cağız. AK Parti’de küskünlüğe, kırgınlığa yer yok. Ayırmacılığa ve kayırmacılığa asla yer yok. Çünkü Mardin ve Türkiye’nin vaktini boşa harcayacak bir anı bile bulunmamaktadır. Yeni sürecin partimiz ve Mardin adına hayırlar getirmesini temenni ediyor, önümüzdeki yerel seçimlerde halkımızın ilgi ve desteğini bekliyoruz”.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com