www.mardinnethaber.com
Başsavcı Bektaş’tan Yeşilay’a Destek
27.11.2018 10:52 Mardin Nethaber

 

 

      Mardin Başsavcısı olarak görevde bulunan Ahmet Bektaş makamında ziyaret edilerek kendisine Yeşilay’ın Mardin’de yaptığı faaliyetler anlatıl-dı, kendisinden Yeşilay’ı desteklemesi istendi.
“Bağımlılıklar ile ilgili güzel faaliyetler görmek istiyoruz”
Başsavcı Bektaş açıklamasında, Yeşilay’ı uzun bir sureden beri tanıdığını, bağımlılıklar konusunda ciddi faaliyetlerde bulunduğunu, Mardin’de de bu güzel faaliyetleri görmek istediklerini, imkânlar ölçüsünde Yeşilay’a destek olacaklarını, hatta izin alınması şartıyla Mardin Cezaevinde hükümlülere seminer verilebileceğini belirtti.
Yeşilay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu ise ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi: “Bizler Yeşilay cemiyeti olarak yıllardır Mardin’de faaliyetler yapmaktayız. Bu amaçla da değerli Başsavcımızı makamında ziyaret ettik, görevi nedeniyle tebrik ettik ve kendisinden Yeşilay’ı desteklemesini istedik. İnşallah Başsavcımızla birlikte güzel şeyler yapmayı istiyoruz. Desteklerinden dolayı de kendilerine teşekkür ediyoruz.”

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com