www.mardinnethaber.com
Bağış’tan, Gazetemize nezaket ziyareti
14.11.2018 16:58 Mardin Nethaber

 

Artuklu Belediye Başkanlığına aday adayı olan Serdal Bağış, Ak Parti Artuklu İlçe başkanlığına yaptığı başvurunun ardından Sivil Toplum Kuruşlarını (STK) ziyaret etmeye başladı.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti’den merkez Artuklu Belediye Başkanlığına aday adayı olan Serdal Bağış, resmi başvurusunun ardından STK ziyaretlerine başladı.

Bu ziyaretler kapsamında Kır’atım Gazetesini ziyaret eden Serdal Bağış, Kır’atım Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fahri Erkar tarafından karşılandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yazı İşleri Müdürü Erkar, Artuklu Belediye Başkanlığına aday adayı olan Serdal Bağış’a çıktığı bu önemli ve hayırlı yolda başarılar diledi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Bağış, ‘önce samimiyet sonra millete hizmet’ sloganıyla yola çıktıklarını belitti.

Artuklu’ya yakışır hizmetler yapmak istediğini anlatan Bağış, "Artuklu’ya her alanda faydam olacağını düşündüğüm için aday adayı oldum. Tarihi itibariyle inanç turizmin merkezi haline gelen ilçemizi daha da ileriye taşımak için tüm gayretimle çalışacağım. Her zaman halkın içinde olacak, onlarla rahatlıkla görüşecek, sorunlara hızla cevap verebilecek bir başkan olmayı hedefliyorum.” dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com