www.mardinnethaber.com
TEMA’dan, Şeyhmus Sümer’e teşekkür ziyareti
06.11.2018 14:14 Mardin Nethaber

 

TEMA Mardin İl Temsilciliğinden, Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne TEMA’ya katkılarından dolayı rozet ve teşekkür belgesi takdim edildi.

Türkiye Erozyanla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Mardin İl Temsilcisi Kemal Aktürk, Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeyhmus Sümer’i ziyaret ederek, rozet ve teşekkür belgesi takdim etti.

TEMA Mardin İl Temsilcisi Kemal Aktürk’ü makamında kabul eden Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeyhmus Sümer, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Milli Eğitim camiası olarak çocukların doğayı sevmesi adına her türlü çalışmaya destek vereceklerini söyledi.

Konuşmasını devamında Sümer, "TEMA'nın ülke genelinde olduğu gibi Mardin’de de ağaçlandırma konusunda yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Bu konuda iyi bir yol alındığını biliyorum. Bizde eğitim camiası olarak bu çalışmaları yakından takip ediyor ve destekliyoruz. Bu konuda TEMA dâhil olmak üzere, nereden bir istek ve öneri gelirse katkı olmaya hazırız. Yeşil bir Mardin için yapılacak olan çalışmaları önemsiyoruz. Temiz bir hava ve sağlıklı bir yaşam için bunu mutlaka yapmalıyız.” dedi.

TEMA Mardin İl Temsilcisi Kemal Aktürk ise Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şehmus Sümer'in bu güne kadar TEMA olarak okullarda yaptığımız etkinliklere, verdiğimiz seminerlere verdiği katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com