www.mardinnethaber.com
Nihat Hatipoğlu Mardin’e geliyor
01.11.2018 16:39 Mardin Nethaber

 

Merkez Artuklu Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Dost sohbetleri’ programına Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu konuşmacı olarak katılıyor.

Konferansları, kitapları, makaleleri, televizyon ve radyolardaki programlarıyla toplumda geniş bir kitle tarafından takip edinen Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Hadis Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 3 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 19.00’da Atatürk Kültür Merkezinde sevenleriyle bir araya gelecek. İlahi sanatçısı olan Recep Arslan’da seslendireceği ilahi dinletileriyle katılımcılara güzel anlar yaşatacak.

Program hakkında açıklama yapan Artulu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk, konuşmalarında kardeşlik ve barış mesajları vermeye özen gösteren ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu Mardin halkıyla buluşturmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Mardin halkını programa beklediklerini belirten Öztürk, Atatürk Kültür Merkezinde düzenlediğimiz etkinlikte İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, katılımcılarla sohbet edip, sorularını yanıtlayacak. Sevenleri ve okurları da kitaplarını imzalama fırsatı yakalayacaktır dedi. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com