www.mardinnethaber.com
Dernek üyeleri kahvaltıda buluştu
13.10.2018 17:22 Mardin Nethaber

 

Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneği yönetim kurulu üyeleri düzenledikleri kahvaltı programıyla bir araya geldi.

Mardin’de faaliyet gösteren Fotoğraf ve Sanat Derneği yönetim kurulu üyeleri yaptıkları çalışmaları gözden geçirmek ve bundan sonraki yol haritalarını belirlemek üzere kahvaltıda buluştu.

Mardin’in ilk kahve merkezi olma özelliğini taşıyan Kahve Diyarı’nda gerçekleşen kahvaltı programında bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, tanışma faslından sonra önümüzdeki süreçte yapacakları çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneği Başkanı Latif Sakız burada yaptığı açıklamada, sanat içerikli olan derneğimiz kısıtlı imkânlara rağmen az zamanda çok işler başardığını belirterek, bundan böyle çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

Kültür ve turizm şehri olan Mardin’in tanıtımına katkıda bulunmak amacında olduklarını kaydeden Sakız, Dernek olarak sıkıntılarımız var. Bu sıkıntıların üstesinden gelebilmek için etkili ve yetkili kurumlara ihtiyacımız var. Yetkili mercilerle görüşebilmek için randevu talebinde zorluklar yaşıyoruz. Bu gibi kurumların kapılarını bizlere aralamalarını istiyoruz. Çalışmalarımıza Mardin dışında da devam edeceğiz. Allah kısmet ederse bu azimle devam edersek, Karadeniz bölgesiyle de bir gönül köprüsü kuracağız. Böylelikle çalışmalarımıza hız verip, gün geçtikçe bir yenisini ekleyeceğiz.” dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programı, iyi dilek ve temennilerle son buldu.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com