www.mardinnethaber.com
Zabıta Ekipleri Okul Servis ve kantinleri denetledi
02.10.2018 13:02 Mardin Nethaber

 

 

“Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman öğrencilerin güvenliği ve hijyeni için Zabıta ekiplerinin sürekli denetimleri yaptığını kaydetti.
Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Vatandaşların menfaatlerini gözeten bir şekilde çalışmalarını sürdüren ekipler, okulların yeni eğitim ve öğretim yılına başlamasıyla beraber servis ve okul kantinlerinde de denetimlerini arttırdı. Zabıta birimleri şehir genelinde çeşitli okul ve bölgelerde yapılan denetimler ile öğrencilerin okul hayatlarına olumlu katkı sağlıyor.
Vatandaşlarımızın rahatı için
Konu hakkında açıklama yapan Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yaman, “İlimizde Zabıtanın görev ve sorumluluk alanında olan her konuda titiz bir çalışma sürdürüyoruz. Gerek rutin denetimlerimiz gerekse vatandaş şikayetlerini gözeten bir yapıda çalışmalar yapıyoruz. Öte yandan trafik konusunda da aktif bulunuyoruz. Biz öğrencilerimiz içinde titizlikle denetimler sağlıyoruz” dedi.

Denetimler sürecek

Zabıta ekiplerinin hemen hemen hergün kantin ve servis denetimi yaptığına vurgu yapan Yaman,
“2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlamasının akabinde yüzbinlerce öğrencimiz eğitim hayatına devam etmektedir. Biz öğrencilerimizin okullarına giderken ve okullarında sıkıntılar ile karşılaşmaması için çaba veriyoruz. Bu düşünceyle okul servisleri ve okul kantinlerini denetliyoruz. Birimlerimiz il genelinde yaptığı çalışmalar ile eğitim ve öğretime bir nevi katkı vermektedir. Çalışmalarımız ara vermeden sürecek. Vatandaşlarımızın gördükleri aksaklıkları bizlere bildirmelerini temenni ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com