www.mardinnethaber.com
“Anadolu Landini Anadolu Yollarında “ etkinliği Mardin’de açılıyor
21.09.2018 15:54 Mardin Nethaber

Anadolu Grubunun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Landini firması, 24 Eylül Pazartesi günü Mardin’de yapacağı etkinlikle burada faaliyet gösteren çiftçilerle bir araya gelecek.

 Mardin'in Kızıltepe ilçesi Akziyaret Mahallesi Viranşehir yolu üzerinde bulunan mevkide Mardinli çiftçilere ürünlerini sergileyecek olan “Anadolu Landini Anadolu Yollarında” adlı etkinliğinin yeni durağı Mardin olacak.

Anadolu Landini etkinliği kapsamında Landini traktörlerin Türkiye’deki tek satıcısı ve dört modelden oluşan Globe serisinin dünyadaki tek üreticisi olan Anadolu Landini, Güçlü paydaşları ile çiftçilere birebir temas edecek.

Yapılacak olan etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın, Anadolu Landini olarak performansı güçlü, yüksek kalitedeki Landini traktörlerimizi roadshow etkinliğimiz çerçevesinde Mardinli çiftçilerimizle buluşturmaktan dolayı büyük onur ve heyecan duyacaklarını söyledi.

Anadolu Landini traktörlerini ilk defa bu etkinlikte çiftçilerin kullanımına sunacaklarını ifade eden Altın, Çiftçilerle birebir temas etme imkanı buldukları tarla etkinliklerini çok önemsiyoruz. Çiftçi dostu Anadolu Landini olarak Türkiye pazarında ilk üç sırada yer alma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza durmaksızın devam ediyoruz. Çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2018 yılında Şekerpınar Kocaali’deki tesislerimizde üretimine başladığımız Landini Globe 50-80 beygir arası traktörlerimizi de ilk defa bu etkinlikte çiftçilere test ettirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz. Avantajlı kampanyalarımız, performansı güçlü, yüksek kalitedeki Landini traktörlerimiz, kaliteli hizmet anlayışımızla güçlenen bayi ve servis ağımız ile Anadolu’nun her köşesinde çiftçilerimizin yanındayız. Mardinli çiftçilerimizi modellerimizi yakından tanımak ve test ettirmek üzere tarla etkinliğimize bekliyoruz.” diye konuştu.

Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın, “Pazartesi günü 10.00 ile 17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan tarla etkinlikleri süresince tanıtım, bilgilendirme ve test sürüşlerinin yanında, sürpriz hediye ve aktivitelerle katılımcılara keyifli anlar yaşatılacaklarını söyledi.”

 Haber : Mustafa Erkar

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EKONOMİ
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com