www.mardinnethaber.com
Mavidemirin ilköğretim haftası mesajı
17.09.2018 15:47 Mardin Nethaber

 

 

Ak parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir 2018-2019 Eğitim-öğretim yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mavidemir mesajında sevgili öğrenciler; sizler geleceğin anahtarısınız. Gelecek sizin düşüncelerinizle, fikirlerinizle şekillenecektir. Bu nedenle dünyayı yorumlama ve algılayışınız, sayılar üzerinden değil, değerler üzerinden olmalıdır dedi.

Mavidemir, “Bu değerlere bağlılığınızı 15 Temmuz gecesi şehit düşen 249 vatan evladının içinde yer alan arkadaşlarınız gösterdi. Bu ülkenin asıl sahipleri olduğunuzu asla unutmayın. Sizlerin vatan, millet ve bayrak sevginiz eğitim hayatınızda elde ettiğiniz başarılarla daha bir anlam kazanacaktır. Sizler tarihin peşinden koşmayıp, tarihin içinde yer alarak bizzat yaşayan nesillersiniz. Sizlerden tek isteğimiz çalışmanız, okumanız, araştırmanız ve size sunduğumuz imkânları en iyi şekilde kullanmanızdır. Bu ülkenin en değerli hazinesi olduğunuzu bir an bile aklınızdan çıkarmayınız.” İfadelerini kullandı.

Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilimiz ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum temennisinde bulundu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com