www.mardinnethaber.com
Alkış, ikinci kez aynı görevi ifa edecek
13.09.2018 12:38 Mardin Nethaber

 

 


         AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın yardımcılığını yürütecek isimler belli oldu.

AK Parti Mardin eski İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış AK Parti MKYK’dan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı görevine yeniden getirildi.
Zeynep Alkış, “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Yüksek teveccühleriyle Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı ile görevlendirilmiş bulunuyorum.

Şahsıma Siyasi Hukuk İşler Başkan Yardımcılığı görevini yeniden tevdi eden Genel Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Değerli Başkanım Hayati Yazıcı ile birlikte çalışacak olmaktan onur duyarım.
Bu vesile ile tebrik eden dostlarıma gönüldaşlarıma teşekkür ediyorum. Sevgili dostlarımdan, üzerimizdeki sorumluluğu layığı ile yapabilmem için manevi destek ve dualarını talep ediyorum, Allah mahçup etmesin” diye konuştu.
Hayati Yazıcı başkanlığındaki kurulda:
Yavuz Subaşı (Balıkesir milletvekili)
“Yılmaz Tunç (Bartın Milletvekili), Orhan Atalay (Ardahan Milletvekili) Fetani Battal (Bayburt Milletvekili), Muhammed Fatih Toprak (Adıyaman Milletvekili), Ömer serdar (Elazığ Milletvekili), Mehmet Tunçak ( Bursa Eski İl Başkanı) ve Zeynep Alkış (Mardin Kadın Kolları Eski Başkanı).

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com