www.mardinnethaber.com
DEDAŞ’tan Müşteri Memnuniyeti Merkezi
11.09.2018 16:56 Mardin Nethaber

 

Dicle Elektrik Dağıtım Şirketi (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından açılan ikinci Müşteri Memnuniyeti Merkezi hizmete girdi.

Tüketicilerinin kurumdaki işlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeleri için kurulan ve tek bir noktadan tüm işlemlerin tamamlandığı Müşteri Memnuniyeti Merkezlerinin ikincisini Mardin’de açıldı.

Merkezin açılışı Dicle Elektrik Dağıtım Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay ve beraberinde ki heyet tarafından yapıldı. Açılış programında konuşan Atalay, Müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirterek, bu merkezlerin sayısını artıracaklarını ve bu merkezlerin devreye girmesi ile birlikte hem müşterilerin, hem de şirketin sonuçtan memnun kalacağını söyledi.

Konuşmasının devamında Atay, “Müşteri memnuniyetinin artması açısından bu merkezlerin büyük önem taşıyor. Sorumluluk bölgelerinde bulunan 6 ilin tamamında Müşteri Memnuniyeti Merkezleri açmayı hedefliyoruz. Bu tür mekânlar her geçen gün daha da artacaktır. Bizim amacımız Mardin’ deki müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Müşteri memnuniyetinin birçok unsuru vardır. Bunlardan bir tanesi enerji tedarikini sağlamaktır. İkincisi ise mümkünse işini buraya gelmeden halledilmesidir. Ama buraya geldiklerinde de işlerini en kolay, en hızlı ve en efektif şekilde halledilmesidir. Amacımız buraya isteyerek gelmeleri, güler yüzle ayrılmalarıdır.’’ dedi.

Kızıltepe gibi büyük ilçelerde de Müşteri Memnuniyeti Merkezlerinin açılabileceği müjdesini veren Atalay, bu merkezlere gelen her vatandaşın buradan memnun ayrılması gerektiğine dikkat çekerek; “Hem müşteri memnun olacak hem de şirket memnun olacak. Bizim amacımız hepsini birlikte sağlamak. Ne olursa olsun buraya gelenler bizim misafirimizdir. Biz kadim bir doğu toplumuyuz. Misafir bizim için çok önemlidir. Onun için buraya gelen misafirlerimizin güler yüzlü ayrılması bizim en büyük arzumuzdur. Evine gitmekte sıkıntı yaşayan yaşlı, fakir insanlar olabilir, gerekirse onları evlerine de bırakacağız. Çok yönlü düşünmemiz, misafirperver olmamız gerekiyor. İnşallah bunların hepsini sağlayacağız.’’ temennisinde bulund

Açılışa Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, Müşteri Saha Yönetimi Başkanı Yaşar Arvas, Mardin İl Müdürü Memet Bulut, Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hondu, Siirt İl Müdürü Naci Obut, Müşteri Memnuniyet Müdürü Rıdvan Çatır ve diğer bazı yetkililer de katıldı.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com