www.mardinnethaber.com
Muhammed Melaz Aktoğ, TÜGVA’yı ziyaret etti
05.09.2018 17:49 Mardin Nethaber

Ak Parti 27. Dönem Gaziantep Milletvekili adayı Muhammed Melaz Aktoğ, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mardin İl Temsilciliğini ziyaret etti.

TÜGVA Kitap Cafe de gerçekleşen ziyarette Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mardin İl Temsilci Mesut Çetin ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

TÜGVA Mardin İl Temsilci Mesut Çetin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çetin, bakış açısını daima gençlerle birlikte oluşturduklarını, sürekli büyüyen ve gelişen Türkiye’nin başarılı ve azimli genç bireyleriyle çalışmaktan her zaman gurur duyduğunu söyledi.

Çetin, “Gençlerimiz bizim geleceğimiz ve en büyük derdimizdir. Bu nedenle vakıf olarak tüm eforumuzu geçlerimize harcıyoruz. Ülkemizin geleceği ve yarınların umudu olan gençlerimizle bu yıl yaz okulu çalışmalarımızı büyük bir heyecanla devam ettirdik. Bu çalışmalar sonucunda gençlerimiz manevi eğitiminin yanında çeşitli sosyal, kültürel, geziler ve sportif faaliyetlerle dolu bir yaz tatili geçirdiler. Yaz okullarımızı Artuklu, Dargeçit, Nusaybin, Midyat ve Kızıltepe ilçelerimizde büyük finallerle tamamladıklarını belitti.”

Milletvekili adayı Muhammed Melaz Aktoğ, TÜGVA İl Temsilcisi Mesut Çetin'den vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra vakıf üyeleri ile sohbet etti.

17 Eylül Pazartesi günü açılacak olan 2018-2019 eğitim öğretim döneminde gençlere başarılar dileyen Aktoğ, ülkemizin geleceği açısından gençlerimizin mutlaka okumaları gerekir. Sürekli kitap okuyan ve düşünen bir gençlik arzu ediyoruz. Gençliğine önem vermeyen, hiçbir yapının ayakta durması mümkün değildir. Çünkü gençler geleceğimizin teminatıdır. Kuşaklara medeniyetinizi, dininizi, dilinizi aktarmanın ara duraklarıdır. Bir ülkenin dinamizmi de bunda gizlidir. TÜGVA'nın bunun en güzel örneğini sergilediğini söyledi.

Daha sonra TÜGVA Mardin İl Temsilci Mesut Çetin tarafından Ak Parti 27. Dönem Gaziantep Milletvekili adayı Muhammed Melaz Aktoğ’a günün anısına Özçekim dergisini hediye etti.

 

Haber : Mustafa Erkar

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com