www.mardinnethaber.com
Sarı, YSK tercih standlarını gezdi
10.08.2018 18:32 Mardin Nethaber

 

Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurulan YSK tercih standları ilimiz genelinde toplamda 52 noktada öğrencilere danışmanlık hizmeti verecek.

7-14 Ağustos tarihleri arasında öğrencilerimize 41 okul, 11 park, AVM ve meydanlarda tercih danışmanlığı yapacak olan stantlarda 156 personel görev alacak.

YSK tercih standlarını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı her konuda olduğu gibi tercih dönemlerinde de öğrencilerimizi yalnız bırakmadıklarını söyledi.

Merkez Artuklu ve Kızıltepe ilçesinde kurulan 3 YSK tercih standını ziyaret eden Sarı, stantlarda görev yapan tercih danışmanlarından tercih süreci hakkında bilgi alarak, özverili çalışmalarından dolayı görev başında bulunan tercih danışmanlarına teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Akdağ’ın da hazır bulunduğu ziyarette Sarı, Stantları ziyaret eden veli ve öğrencilerle süreç hakkında fikir alışverişinde bulundu. Tercih yapan öğrencilerle bir araya gelerek, gelecekten beklentilerinin farkına vararak  tercih yapmaları oldukça önemli olduğuna dikkat çekti.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com