www.mardinnethaber.com
İl Başkanı Eri, Ak Parti davasında koltuklar geçicidir
10.08.2018 13:51 Mardin Nethaber

 

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı’na asaleten atanan Mehmet Aydın Yücedağ’ın bu görevi layıkıyla yapacağına olan inancım tamdır”.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’tan mazbatasını teslim alan Mehmet Aydın Yücedağ AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı görevine asaleten atandı.
Mehmet Aydın Yücedağ’ın AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı görevini daha önce zaten vekaleten yürüttüğünü dile getiren AK Parti Mardin İl
Başkanı Nihat Eri,
“Mehmet Aydın Yücedağ’ın Kızıltepe gibi büyük ve önemli bir ilçemize ilçe başkanı olarak atanması bizleri sevindirmiştir.
Kızıltepe ilçemizde AK Parti davasını en iyi şekilde sürdüreceğine inanıyorum. AK Parti davasına inanmış olan herkes koltukların geçici olduğunu bilir. Daha önce başka kardeşlerimiz bu görevi sürdürdü.
Şimdi sıra Mehmet Aydın Yücedağ kardeşimdedir.AK Parti İl Başkanlığı olarak her zaman arkasında olacağız. Önümüzdeki yerel seçimlerde ve bundan sonraki tüm süreçlerde kendisine ve ekibine başarılara diliyorum”.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com