www.mardinnethaber.com
Mardinli Ak Kadınlar yola çıktı
03.08.2018 18:30 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan kongresine katılmak üzere AK Parti Mardin İl ve İlçe Kadın Kolları yönetimlerinin Ankara'ya yolculuğu başladı.

Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek olan 5. Olağan Kongresinde Mardin’i temsil etmek amacıyla İl ve İlçe Kadın Kolları yönetimlerinden oluşan bir heyet iki otobüsle yola çıktı.

AK Parti Mardin İl Başkanlığı önünde düzenlenen uğurlama programına AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri burada yaptığı açıklamada AK Parti Mardin İl ve İlçe Kadın Kolları yönetimi, Ankara’da yapılacak olan Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan kongresine katılmak üzere hayırlısıyla bugün iki otobüs halinde yola çıkacaklarını söyledi.

Eri, “Cumartesi günü yapılacak olan kongreye inşallah iki otobüsle katılım sağlayarak, AK Partimizin gücüne güç katacağız. Arkadaşlarımız tüm hazırlıklarını tamamladılar. Allah’ın izniyle birazdan yola çıkarak orada Mardin’i en güzel şekilde temsil edecekler. Mardin olmak üzere AK Parti’nin yapmış olduğu tüm kongreler büyük bir teveccühle tamamlanmıştır. AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’nde de tüm zamanların en büyük katılımını ve coşkusunu bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi’ne yaklaşık 100 kişilik bir ekiple katılacaklarını belirten AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz kongrenin büyük bir coşkuyla geçeceğini temenni ediyorum. Türkiye’nin 81 ilinden katılacak olan arkadaşlarımız ile kongre coşkusunu yaşayacağız. ‘Güçlü Kadın Güçlü Türkiye’ sloganıyla gerçekleştireceğimiz kongrede, kadının ülkemize ve geleceğe yönelik yapmış olduğu güçlü katkıyı bir kez daha gözler önüne sermiş olacağız. Ben şimdiden Genel Merkez Kadın Kolları 5. Olağan Kongrenin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com