www.mardinnethaber.com
Ak Parti Mardin En çok oyunu artıran 6’ncı il
07.07.2018 15:33 Mardin Nethaber

 

 

AK Parti mardin İl Başkanı Nihat Eri, “24 Haziran seçimlerinde oyunu en çok arttıran 6. İl olduk. Bizlere bu teveccühü gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum”.
24 Haziran seçimlerinin ardından AK Parti Genel Mekez’de 81 ilin il başkanlarının katıldığı ilk Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantının içeriği ile ilgili bazı açıklamalarda bulunan AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “24 Haziran seçimlerini alnımızın akıyla atlatmamıza vesile olan Allah’a hamd olsun. Bizler elimizden gelenin çok daha fazlasını yerine getirmeye çalışarak 24 Haziran’da yapılan seçimlerin hazırlıklarını tamamladık seçimlere girdik”.
İl Başkanı Eri, “Ülkemiz ve bölgemiz 2002’den önce çok sıkıntılı yılların yaşandığı o köhnemiş zihniyetten, artık huzurun daha hakim olduğu ve ülkemizin tüm dünyada hatırı sayılır bir konuma geldiğini görmek bizlere farklı bir güven veriyor. AK Parti Mardin Teşkilatı olarak bu huzur ve güven ortamının sağlanmasında katkımızın olduğunu görmek önümüzdeki yerel seçimler için umut verici bir durumdur. İller bazında yapılan istatistiki bilgilere göre Hakkari ve Şırnak’ın yanısıra Mardin ilimizde AK Parti’nin en çok oyunu artırdığı 6. İl oldu. Bu başarı tüm Mardin halkının başarısıdır.
Başarıda en büyük etken sahibi olan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum”HDP’nin oylarının düştüğünü gördüklerini dile getiren İl Başkanı Eri, “AK Parti’nin politikası istikrardan ve huzurdan yana olduğu
Için başarı her zaman kaçınılmaz olacaktır. İnsan odaklı, hizmet stratejileriyle dolu olan AK Partimizin önümüzdeki seçimlerde daha anlaşılır olacağı ve oylarını çok daha fazla arttıracağına olan inancımız tamdır. Ben tekrar tüm teşkilatımıza ve Mardin halkına teşekkür ediyorum. Amacımız her zaman icrattan yana olacaktır.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com