www.mardinnethaber.com
Büro Memur-Sen yemekte buluştu
05.07.2018 11:02 Mardin Nethaber

 

 

Büro Memur Sen Mardin Şube başkanlığınca Kızıltepe de bulunan üyeleri yemekte buluştu.
Memur Sendikaları Konfederasyonuna (MEMUR¬SEN) bağlı Büro Memur ¬Sen üyeleri tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.
Büro Memur Sen Mardin Şube başkanlığınca Kızıltepe de kaynaşma ve tanışma yemeği verildi. Memur Sendikaları Konfederasyonuna (MEMUR¬SEN) bağlı Büro Memur ¬Sen Kızıltepe Temsilciliği
üyeleri tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.
Kızıltepe de yeni açılan SİN restorantta düzenlenen yemeğe, Mardin Memur Sen il Başkanı Mustafa Aydın, Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat, Mardin Şube Yöneticileri Lokman Öney, Murat Muratoğlu ve Mehmet Derviş Batur, Kızıltepe Temsilcisi Abdulkadir Dilen, Eğitim Bir Sen Kızıltepe Temsilcisi Tarık Yılmaz , Kızıltepe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Kızıltepe Sosyal Güvenlik Müdürlüğü, Kızıltepe Vergi Müdürlüğü, Kızıltepe Mal Müdürlüğü, Kızıltepe Nüfus Müdürlüğü, Kızıltepe Adliyesi ve Kızıltepe Kaymakamlık ve Kızıltepe Emniyet Müdürlüğü teknisyen yardımcıları üye memurlar katıldı.
Yemekte konuşma yapan Büro Memur Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat "Bu yemeği sendikamıza yeni katılan arkadaşlarımızın birbirleriyle tanışıp kaynaşmaları maksadıyla düzenledik.
Sendikamız içinde bir bütünlük sağlamak, kaynaşmak, birlik ve beraberlik için düzenlemiş olduğumuz bu yemeğe teşriflerinden dolayı Mardin Memur Sen il Başkanı Mustafa Aydın ve tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com