www.mardinnethaber.com
Eri, YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi
30.06.2018 13:28 Mardin Nethaber

 

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek tüm öğrencilere başarı dileğinde bulundu.

Eri; “Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencileri-mizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YKS (Yükseköğretim Ku-rumları Sınavı) sınavında başarılı olacaklarına inanıyorum.
Öğrencilerimizin büyük gayretler sonunda yaşamlarını şekillendirmek için üniversiteyi kazanma-sı, eğitimlerine mutlu ola-cakları bir yükseköğretim kurumunda devam etmesi en büyük dileğimizdir.
Öğrencilerimizden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmalarıdır.
Ben bu düşünce-lerle büyük emekler sarf ederek, azim ve çabayla bu sınava hazırlanan tüm öğrencilerimiz ve gençlerimize başarılar diler, sınava hazırlanmaları aşamasında büyük emekleri olan aileleri ve öğretmenlerine de teşekkür ederim.”ifadelerinde bulundu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com