www.mardinnethaber.com
Otobüs terminalinde bakım onarım çalışmaları başladı
29.06.2018 14:57 Mardin Nethaber

 

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Kırsal Yollar Yapım Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü, Şehirler Arası Otobüs Terminali peron önü temizlik, bakım ve onarım çalışmalarına başladı.
Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Mardin Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde temizlik, bakım ve onarım çalışmalarımız başladı”
Her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz
Yaman, şunları söyledi: “Sizin için çalışıyoruz” diyerek yaklaşık bir buçuk yılı aşkın süredir şehrimizin her alanda çalışmalarımız sürdürüyoruz. Kültür ve sanatın şehri Mardinimizde, tarihi mekanları yeniden ayağa kaldırmak amacıyla, ‘Sokak Sağlıklaştırma Projesi’ni hayata geçirdik. Şehrin trafik sorunu çözmek adına Mardin Kızıltepe Kavşağı Battı Çıktı Projesini hayata geçirdik. Kırsal mahallelerimize taziye evi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yine kırsal mahallelerimizin en büyük sorunlarından biri olan yollarda büyük başarı elde ederek yaklaşık 2 bin kilometreyi sıcak asfalt ve sati kaplama yaptık. Bu çalışmalarımızı sürdürüyo-ruz.”
Şehri birlikte yönettiklerini kaydeden Yaman, “Şehrin görünen yüzlerinden biri olan Şehirler Arası Otobüs Termi-nali’nde yenileme ve onarım çalışmalarına başladık. Ter-minalde ki çalışmalarımız hızla devam ediyor. Kısa bir süre sonra bittiğinde hem otogar esnafının hem de va-tandaşların rahat edeceği bir mekan olacak. Yapılan bütün çalışmalar değerli hemşeriler-mizin daha rahat etmeleri içindir. Dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com