www.mardinnethaber.com
Dinçel tebrikleri kabul etti
27.06.2018 06:56 Mardin Nethaber

 

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Mardin Milletvekili seçilen Şeyhmus Dinçel, Seçim Koordinasyon Merkezinde vatandaşların tebriklerini kabul etti.

34 günlük yoğun bir seçim çalışmasının ardından AK Parti Mardin Milletvekili seçilen Şeyhmus Dinçel, İl teşkilatıyla birlikte ilçelere yaptığı teşekkür ziyaretlerini tamamladıktan sonra merkez Artuklu ilçesinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezinde her yaş ve guruptan vatandaşların tebriklerini kabul etti.

Seçim Koordinasyon Merkezinde yapılan tebrik ziyaretleri programına AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, İl Başkanı Nihat Eri, Artuklu İlçe Başkanı Murt Bayar, İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hekimoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan ile Artuklu Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir’in yanı sıra birçok partili katıldı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren Seçim Koordinasyon Merkezine akın eden vatandaşlar, burada uzun kuyruklar oluşturuldu. Ak Partiye gönül vermiş yaşlı, kadın, genç, çocuk yeni seçilen AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel’e ulaşmak ve onunla hatıra fotoğrafı çekebilmek için adeta yarıştı.

Ak Parti hizmet partisidir

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel burada yaptığı açıklamada 24 Haziran seçimleri sonrasında sevinç ve üzüntüyü bir arada yaşadıklarını belirterek, “Sevincimiz dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi, üzüntümüz ise Ak Parti tarafından buralara bu kadar yatırım yapmasına rağmen buradan iki vekil alabilmemizdir.” dedi.

Teşkilat mensuplarımızla birlikte gece gündüz demeden her yeri dolaştıklarını ifade eden Dinçel, “Seçim sahamızda bulunan 94 mahallemizin hepsini dolaştık. Burada bulunan vatandaşlarımızla bir araya geldik. Dertlerini ve sorunlarını dinledik. Bu sorunların giderilmesi noktasında girişimlerde bulunduk. 34 gün süren seçim çalışmalarında vatandaşlarımızdan büyük bir teveccüh gördük. Ancak nasip bu kadarmış. Halkımızın iradesine saygı duyuyoruz. Ak Parti hizmet partisidir. Bu halkın derdini anlayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’dir’’ ifadelerini kullandı.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com