www.mardinnethaber.com
Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri oyunu kullandı
24.06.2018 16:43 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, eşiyle birlikte Mardin’in Midyat ilçesinde bulunan Midyat Halk Eğitim merkezinde oyunu kullandı.


Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Midyat Halk Eğitim merkezinde oyunu kullanan AK Parti AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, seçimlerin Türkiye için hayırlı olması dileğinde bulundu.

Oy kullanma işlemi sonrası çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulunan Eri, "Her seçmen gibi biz de bugün vatandaşlık görevimizi yerine getiriyoruz. Oyunuzu Midyat’ta kullandık. Katılımın oldukça iyi olduğunu düşünüyorum. Bu seçim Türkiye için bir dönüm noktası olacak. Seçmenin iradesine saygımızı sonsuzdur.” dedi.

Seçmenimiz, milletimiz neyi takdir ederse siyasiler olarak boynumuz kıldan incedir diyen Eri, “Ben tekrar Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi ve milletvekili seçimlerinin Türkiye için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum." temennisinde bulundu

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com