www.mardinnethaber.com
AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYI DEMİRKAYA OYUNU KULLANDI
24.06.2018 16:26 Mardin Nethaber

AK Parti  Mardin Milletvekili adayı Cengiz Demirkaya, Mardin'in Kızıltepe ilçesinde oyunu kullandı.

AK Parti 27. Dönem Mardin Milletvekili adayı Cengiz Demirkaya, Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bulunan Kızıltepe İpekyolu Anadolu Lisesi'nde oyunu kullandı. Burada bulunan sandık görevlilerine başarılar dileyen Demirkaya, seçimin ülkemize, milletimize ve Mardinimize  hayırlı olmasını temenni etti.

Oyunu kullandığı okulda bulunan sandık görevlileri ve vatandaşlarla tek tek tokalaşan Demirkaya, "Bu seçimin Mardinimize, bölgemize, milletimize, coğrafyamıza, Türkiye'mize hayırlı olmasını diliyorum."dedi.

Seçimin Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sisteminin ilk seçimleri olduğunu vurgulayan Demirkaya, "Türkiye'de bugün demokrasi şenliği yaşıyor ve sabah itibarıyla da oy kullanma işlemleri başladı. Hem ülkemiz için hem milletimiz için hem de yarınlarımız için milletimiz, her zaman verdiği gibi en doğru en güzel kararı verecektir. Milletimizin bu vermiş olduğu karara da saygılıyız. Allah hayırlı ve uğurlu etsin inşallah."dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com