www.mardinnethaber.com
Ak Parti Mardin milletvekili adayı Dinçel oyunu kullandı.
24.06.2018 15:02 Mardin Nethaber

 

AK Parti 27. dönem Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel oyunu kullandı.

Sabah saat 11.00'da eşi ve oğlu ile birlikte Artuklu ilçesi Zinciriye Ortaokulu'n da bulunan 1269 Nolu Sandık'ta oyunu kullanan Dinçel, ardından sandık görevlilerine başarılar diledi.

Kendisini yakından takip eden basın mensuplarının ‘Oyunuzu kullandınız. Ne diyeceksiniz’ sorusu üzerine Dinçel, "Bu seçimin ülkemize, milletimize ve memleketimize hayırlar getirmesini diliyorum. Milletimizin tercihini istikrar ve demokrasiden yana kullanacağına inanıyorum. AK Partinin bu seçimden büyük bir zaferle çıkacağına yürekten inanıyorum.  Tekrar bu seçimin Türkiye'mize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Okul binasında bulunan sandık görevlilerini dolaşan Dinçel, burada vatandaşlarla ayakta sohbet etti. Vatandaşların Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Şeymus Dinçel'e gösterdikleri ilgiş dikkatlerden kaçmadı.

Kalabalık bir Ak Parti heyetle diğer okul ve muhtelif yerlerde bulunan sandık ve sandık görevlerini ziyaret eden Dinçel, Türkiye'nin ve Mardinimizin sorunsuz bir seçim geçirmesini temenni etti.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com