www.mardinnethaber.com
Altunkaynak: “Halkın HÜDA PAR’a Teveccühü sandığa yansıyacaktır”
21.06.2018 14:07 Mardin Nethaber

 

 

Mardin Midyat ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devam eden HÜDA PAR milletvekili
adaylarından İsa Altunkaynak, halkın HÜDA PAR’a olan teveccühünün sandığa yansıyacağını söyledi.

HÜDA PAR’ın seçim çalışmaları devam ediyor. 24 Haziran’daki seçim çalışmaları kapsamında Mardin’in Midyat ilçesinde esnafı ve halkı ziyaret eden Mardin milletvekili adaylarından İsa Altunkaynak, halkın sıkıntılarını dinledi ve destek istedi.
İki gündür
hemen hemen tüm Midyat esnafını ve köyleri ziyaret eden Altunkaynak’ı bazı esnaf çiçeklerle karşıladı.
Ekonomik, sosyal, kültürel ve ahlaki alanda büyük yenilikler getireceklerini belirten Altunkaynak, HÜDA PAR olarak her soruna bir çözüm yolu bulacaklarını ifade etti. Özellikle gençlerden destek isteyen Altunkaynak, aday profillerinin en genç adaylardan oluştuğunu ifade etti.
Seçimden seçime değil her zaman halkın içerisinde esnafın yanında olacaklarını belirten Altunkaynak, ziyaretler sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Altunkaynak, açıklamasında esnafın büyük bir teveccüh gösterdiğini ifade ederek şunları söyledi:“Bugün Midyat’ta yüzlerce esnafımızı ziyaret ettik. Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki, halkımızın büyük bir teveccühü ile karşılaştık.
Kararsız, küskün ve dargınların çok olduğunu müşahede ettik ve bu vesileyle Allah’ın izniyle 24 Haziran’da HÜDA PAR’ın büyük bir oy potansiyeli ile sandığa yansıyacak.
Özellikle halkımızın ekonomik yönden büyük sıkıntı yaşadığını dile getiren vatandaşlarımız
Olmuştur. Bu vesileyle HÜDA PAR olarak bizleri tercih ettikleri takdirde en üst perdeden sorunlarıyla ilgileneceğimizi ifade ettik. Bizler seçilsek de seçilmesek de halkın içerisinde olacağımızı, ama seçildiğimiz halde en üst perdeden temsil edilmesi için azami gayreti göstereceğimize söz verdik. Esnafımızın bu yoğun ilgisinden dolayı minnettarız. Ziyaretlerimiz hafta boyunca Midyat merkez, mahalle ve köylerde devam edecek. Bu durumda halkımızın bizi yalnız bırakmayacağını umuyoruz. Temennimiz bu seçimin ülkemize, coğrafyamıza, Mardin ve Midyat’ımıza hayırlar getirmesini yüce Allah’tan (cellecelaluhu) temenni ediyoruz. Amacımız huzurdur, kardeşliktir, barıştır, kardeşliğin doruk noktalara ulaştırılma-sıdır.”

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com