www.mardinnethaber.com
Ak Partide ki Bayramlaşmaya Büyük ilgi
18.06.2018 01:37 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramın üçüncü gününde bayramlaşma programı düzenlendi.

Programın açılışında bir konuşma yapan Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Eğer bu davaya inanıyorsak, aramızda ki çekişmeleri, kırgınlıkları rekabeti bir tarafa bırakıp,  24 Haziran’da yapılacak olan seçime odaklanmalıyız dedi.

Mardin’in Saraçoğlu mahallesinde yaşanan çirkin şiddet de kınayan Başkan Eri; “Saraçoğlu mahallesinde kardeşlerimize saldırdılar yapıldı. Mazıdağı. Kızıltepe, Yalım’da Dargeçit’te saldırılara uğradık. Suruç’ta yakın zamanda kardeşlerimiz saldırıya uğradılar. Ben hatır koyan gönül koyan liste dolayısı ile yönetim dolayısı ile geride kalan arkadaşlarıma sesleniyorum. Lütfen sevgili kardeşlerim yarın hepimizin pişman olacağı bir sonuçla karşılaşmamak için Allah Rızası için elinizden geleni yapın. Bu bizim kişisel davamız değildir. Bu dava milletin ve ümmetin davası olduğuna” dikkat çekti.

Programda konuşan Ak Parti Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel ise asil milletimiz birlik ve beraberliğini koruyarak, bu güne kadar tüm badireleri bertaraf ettiğini söyledi.

Güzel bir coğrafyada yaşıyoruz

Konuşmasının devamında Dinçel, “İnşallah bundan sonra kazanımlarımızı kaybetmeden yolumuza devam edeceğiz. Bizim siyasetten anladığımız hizmet etmektir. İlimizi, bölgemizi ve Türkiye’mizi kalkındırmaktır. Güzel bir coğrafyada yaşıyoruz.  Barış içinde yaşamamız için güçlü olmamız lazım. Birlik ve beraberlik içinde daha çok üreten, teknolojide, ilimde, bilimde dünya ile rekabet edebilecek bir güce ulaşmamız lazımdır. Bu değerleri elde edebilmek için 24 Haziran’da yapılacak olan seçime daha fazla çalışarak hazırlanmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Özel bir otelde düzenlenen programa; Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, milletvekili adaylarından Şehmus Dincel, Cengiz Demirkaya, Veysi Şahin, Ahmet Münip Yıldızoğlu, İbrahim Kösen, Ahmet Kaya ile Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demiri’in yanı sıra çok sayıda davetli ve partili katıldı.

Programın sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mardin'de yapacağı mitingin bir sınav niteliği taşıdığı belirtilerek, tüm partililerin arkadaşlarını, kardeşlerini, dostlarını yanlarına alıp miting alanına gelmeleri konusunda tavsiyede bulunuldu.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com