www.mardinnethaber.com
Dinçel’den Bayram Havasında Seçim Çalışması
16.06.2018 01:16 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, Ramazan Bayramının birinci gününde de seçim çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Sadık Yay Camisinde kıldığı bayram namazıyla güne başlayan Dinçel, bayram namazının ardından burada vatandaşlarla bayramlaşarak, bir süre ayakta sohbet etti. Akabinde babasının mezarını ziyaret ederek, hayır duasında bulundu.

Atatürk Kültür Merkezin de Mardin Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma programına da katılan Dinçel, programa katılan Mardin’in milli sporcularıyla, çocuklarla ve her kesimden vatandaşlarla bayramlaşarak yakından ilgilendi.

Günün geri kalan kısmında ise Mardin’de bulunan vakıf, dernek ve bazı aşiret liderleriyle de bir araya gelen Dinçel, Ak Partinin bu güne kadar yapmış olduğu hizmetleri anlattı. Seçim çalışmalarına bayramda da devam edeceklerini belirterek, seçime az bir zaman kaldığı için kıssa sürede çok kişiye ulaşmak istediklerini söyledi.

Dinçel, “Bu gün bayram olmasına rağmen 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri çalışmaları kapsamında ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Ramazan ayını bu gün itibariyle geride bırakmış bulunmaktayız. Mübarek Ramazan ayı her ne kadar bizi zorlasa da bu dava için, ülkemiz için ve Mardinimiz için ziyaretlerimize devam ederek, vatandaşlarımızdan destek istedik” dedi.

24 Haziran'da Mardin’i en iyi şekilde Cumhurbaşkanımıza teslim edeceklerini ifade eden Dinçel, “Seçim çalışmalarımız boyunca esnafımızı gezerek, STK’larla, kanaat önderleriyle, muhtarlarla ve aşiret liderleriyle bir araya geldik.  Vatandaşlarımızdan gelen talepleri, istekleri ve sıkıntıları dinledik. Allah’ın izniyle 25 Haziran sabahı güneş haktan, hukuktan ve adaletten yana doğarsa, bizde bize gelen bu talepleri, istekleri ve sıkıntıları en iyi şekilde Ankara’da dinlendirip üstesinden geleceklerine inandığını söyledi.”

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com