www.mardinnethaber.com
AK Parti Mardin İl Başkanlığından iftar
12.06.2018 02:23 Mardin Nethaber

Ak Parti Mardin İl Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleşen ve selefle halefin aynı sofrada yer aldığı iftar programında birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

AK Parti Mardin İl Başkanlığı ev sahipliğinde özel bir otelde düzenlenen programda konuşan AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinde Mardin’de rekor bir oy alarak, öne çıkacaklarını söyledi.

Seçimlere az bir süre kaldığını hatırlatan Eri, “Bu yorucu ramazan ayında hepiniz hiç durmadan çalışıyorsunuz. Yoruluyorsunuz. Bu yorgunluğunuzu bir nebze olsun gidermek için böyle bir program tertipledik. Teşkilat olarak Cumhurbaşkanımızın koymuş olduğu hedefle güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü bir Türkiye istedi. Türkiye için bu seçimde hepimize büyük görevler düşüyor.  Çok çalışmamız gerekiyor. Milletimize güveniyoruz. Allah’ın izniyle 24 Haziranda tüm Türkiye’de olduğu gibi Mardin’de de rekor bir oyla Cumhurbaşkanımızın karşısına çıkacağız. Bunu çocuklarımızın, ülkemizin geleceği için yapmak zorundayız.” dedi.

24 Haziran seçimlerini bu zamana kadar olan tüm seçimlerden daha önemli olduğuna dikkat çeken Eri, bu güne kadar bu yolda beraber yürüdüklerini, beraber ıslandıklarını ve bundan sonrada Islanmaya devam edeceklerini belirterek, Mardin’i Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmak için hiç durmadan ça söyledi.

Konuşmasının bu bölümünü teşekküre ayıran Eri, “AK kadroların en önemli özelliği birbirlerine vefalı olmalarıdır. Kurulduğu 14 Ağustos 2001’den bu yana AK parti teşkilatlarında görev almış milletvekillerimize, ilçe başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclisi üyelerimize, gençlik ve kadın kollarımıza, mahalle temsilcilerimize ve tüm gönüldaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’nin demokrasisi, ekonomisi, kalkınması, güvenliği, için seve seve fedakârlık gösteren herkese buradan teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programına; Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, MKYK üyesi Zeynep Alkış, Mardin milletvekili adayları, Genel Meclis Üyeleri, STK Temsilcileri, İlçe Başkanları, Kanaat önderleri, muhtarlar ve çok sayıda partili katıldı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com