www.mardinnethaber.com
DİNÇEL’DEN KURUM ZİYARETLERİ
11.06.2018 17:35 Mardin Nethaber

 

AK Parti Artuklu Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığı tarafından hazırlanan program kapsamında, Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, Kamu Kurum ve Kuruluşları ziyaret ederek, çalışanlarla sohbet etti.

24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem milletvekilliği seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Mardin Milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel ve beraberindeki heyet Mardin’de bulunan kamu kurum ve kuruluşlarını gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Mardin Milletvekili adayı Ahmet Kaya, Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Murat Bayar, Ak Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir’in de hazır bulunduğu programda sırasıyla Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Mardin Baro Başkanı Çelebi Araz, Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Öztoprak, SGK İl Müdür vekili Yusuf Acar, Mardin İl Müftüsü İsmail Çiçek, İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu ve Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’ı ziyaret ederek, bu kurumlarda bulunan çalışanlarla bir süre ayakta sohbet etti.

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) İl temsilcisi Özgül Saidoğlu’nu da ziyaret eden Dinçel,burada yaptığı açıklamada, AK Parti olarak birbirinden değerli, yetişmiş kadrosuyla yeni dönemde de zorlu hedeflere koşmak için çalıştıklarını söyledi.

Dinçel, 24 Haziran seçimleriyle birlikte ezber bozan bir anlayışla demokrasisini daha da geliştiren, ekonomisini büyüten ve bütün vatandaşların refahtan daha fazla pay alacağı bir Türkiye için yine yola çıktıklarını belirtti.

Türkiye'nin zaman kaybına tahammülü kalmadığını belirten Dinçel, "Yeni yönetim sistemimizle birlikte ekonomik büyümemizde ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. 24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde halkımızın desteğiyle Türkiye şahlanacaktır" ifadelerini kullandı.

 Günün geri kalan kısmında ise Merkez Artuklu ilçesinde bulunan Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com