www.mardinnethaber.com
Dinçel, miniklerin sevincine ortak oldu
09.06.2018 05:44 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, Atatürk ilkokulunda düzenlenen karne törenine katılarak, miniklerin sevinçlerine ortak oldu.

 Ak Parti Mardin milletvekili adayı Şeyhmus Dinçel, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesiyle birlikte tatile giren minik öğrencilerle karne heyecanı yaşamak çok farklı bir duygu olduğunu söyledi.

Konuşmasının devamında Dinçel, “2017-2018 Eğitim-Öğretim yılını sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz. Öğrencimiz karnelerini alarak şu andan itibaren yaz tatiline girmiş bulunmaktadır. Bu eğitim öğretim yılında emeği geçen tüm öğretmenlerimize, milli eğitim camiasına ve ailelerimize teşekkür ediyorum. Türkiye dünya ülkeleri arasında genç nüfusa sahip olan bir ülkedir. Bizim tek ve en önemli servetimiz gençlerimizdir. Muasır medeniyetler seviyesine çıkıp, çocuklarımız çağdaş bilgi ve becerilerle donatıp geleceğe hazırlanması konusunda eğitimin önemi çok büyüktür. Milli eğitim camiamızı tebrik ediyorum. Çocuklarımıza da bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Dinçel, öğrencilere yaz tatilinde bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunarak karnelerini verdi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com