www.mardinnethaber.com
Milyonlarca kişi bankaya koşacak
08.06.2018 14:18 Mardin Nethaber

 

 

Emekliler için ödenecek bin lira ikramiyenin günü geldi. Emekliler bugün başlamak üzere yarın da bağlı bulundukları bankalardan bin lira ikramiyelerini alabilecekler. Birkaç gün sonra da emekli maaşları ödenecek.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, geçtiğimiz ay, emeklilerin maaş ve ikramiye ödemelerinin öne alındığını ve emekli maaşları ile ikramiyelerin ayrı ayrı ödeneceğini söylemişti.
Bakan Sarıeroğlu, "SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli olan vatandaşlarımız var. SGK'dan emekli aylığı almanın yanı sıra farklı ödemeleri alan hak sahiplerimiz de var. Onları da ilgilendiren çok önemli bir müjdeydi. 1000 TL'lik ikramiye ödememiz olacak. Haziran'ın ilk haftasında ödeme yapacağımızı ifade etmiştik" dedi.
Bakan Sarıeroğlu'nun açıklamasının ardından bugün Emekli Sandığı ve Bağ- Kur emeklileri ikramiyelerini alacak. Maaşlar da önümüzdeki hafta hesaplara yatırılacak.
Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerinin ikramiyeleri bugün, SSK emeklilerinin ikramiyeleri ise yarın yatacak. Maaşlar ise 11 - 12 - 13 Haziran tarihlerinde ödenecek.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com