www.mardinnethaber.com
Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardinlilere hitap edecek
07.06.2018 04:29 Mardin Nethaber

 

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçim çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mardin'de vatandaşlarla buluşacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran'da sandık başına gidecek olan Mardinli vatandaşlardan hem kendisine hem de Ak Parti Mardin Milletvekili adaylarına destek talebinde bulunmak. Mardin'e gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mardin'deki miting tarihi, saati ve yeri netlik kazandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun miting programı kapsamında Mardinli vatandaşlarla buluşacağı günün tarihini açıklayan AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, 24 Haziran seçimlerine günler kala, mübarek ramazan bayramının hemen ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mardin'de vatandaşlarla buluşacağını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 20 Haziran Çarşamba günü saat 17'de 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında vatandaşlara hitap edecek. İl başkanı Eri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı üç ay aradan sonra tekrar kadim şehrimizde ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Mardin'in adına en güzel şekilde karşılamak için şimdiden hazırlıklara başladıklarını söyledi.

Eri, bu vesileyle de bütün vatandaşlarımızı karayolları meydanına şimdiden davet ediyoruz dedi.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com